Zapraszamy do odkrywania świątecznego obrazka - każde kliknięcie to wsparcie dla Q Zmianom, Otwartych Drzwi i Serduszka dla Dzieci!

swiateczna-strona-miasta-top
Świąteczna Strona Miasta 

– zapraszamy do charytatywnej zabawy Galerii Wileńskiej!

 Trwa kolejna akcja charytatywna, w ramach której Galeria Wileńska wspiera praskie stowarzyszenia. 

Do 6 stycznia jednym kliknięciem internauci mogą powiększać kwotę, jaką centrum przekaże działającym na Pradze Północ organizacjom pożytku publicznego.

 

Akcja Świąteczna Strona Miasta, której uczestnicy mogą również wygrać 500 zł na zakupy w Wileńskiej ruszyła, 18 grudnia, a aplikacja działa na stronie www.galeria-wilenska.pl. Zadaniem uczestników jest odsłonięcie obrazka, który w zabawie został zakryty przez wirtualny „szron”. 

Za każdy z odkrytych elementów centrum handlowe przekaże 7 zł działającym na Pradze Północ organizacjom pożytku publicznego: 
Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi, Stowarzyszeniu Q Zmianom 
i  Stowarzyszeniu Serduszko dla Dzieci. 

Docelowo organizatorzy akcji chcą zebrać po 7 500 zł dla każdej z nich. Gracz może odsłonić jeden element na 24 godziny, a żeby przyspieszyć zbiórkę pieniędzy, zapraszać do udziału znajomych. Pięć osób, które skutecznie namówi do zabawy najwięcej przyjaciół, otrzyma jedną z pięciu Kart Podarunkowych Galerii Wileńskiej o wartości 500 zł oraz upominki od stowarzyszeń.

Akcja trwa do 6 stycznia. 
Szczegóły można znaleźć na stronie www.galeria-wilenska.pl.

galeria-wilenska